Динамо - Таврія 25/07/2009 ЧУ

Автор: Eagle от 26-07-2009, 15:24
alt
Київські фанати продовжують обживатися на своїх нових секторах та поступово звикають до проблем повністю самостійного існування. Перший домашній матч був своєрідною «розвідкою боєм», на гру з «Таврією» йшли вже спокійніше і вирішили додати візуалки. Що знову здивувало – майже повна відсутність шмону – огляд дуже поверневиий і навіть вибірковий.
А от із пронесенням розтяжок довелося трохи понервувати, пройшовши 3 кордони цензури, на двох з яких оглядали дворучники на наявність сторонніх предметів, а на останньому акаби вже приколупувались до малюнків. Саме тут і виникли проблеми, борзуваті офіцери кидалися фразами «Спалити б все це на**й», декого з матом погрожували прийняти нібито за «мат у громадських місцях», але після довгих переговорів вдалося пронести усе, що хотіли. Отже, на секторі опинилися близько 40 розтягів, банерна лінія також виглядала повеселіше. Людей до стартового свистка зібралось трохи менше, ніж на грі з «Чорноморцем», але поступово народ підтягнувся і маємо заповнений 20 та половину 21, зважаючи на період відпусток досить пристойна кількість.
На вихід команд піднімаються розтяги, які потім використовували у різних комбінаціях, виклавши в лінію на перших рядах. Не могли хохли не привітати свого вічного капітана Сергія Реброва, який знову повернувся в команду, вже в якості тренера. Під звичний, трохи підзабутий заряд розтягнули текстовий банер «Он вернулся навсегда!». Знову варто скромно констатувати, що шиза на тверду п’ятірочку, такий драйв та атмосфера були присутні у минулому сезоні хіба що на самих топових матчах, при цьому група споукменів прекрасно справляється без мегафонів та барабана. Звук дуже потужний, пару разів заводили центральні сектори перекличками, у першому таймі обкатали чотири нових заряди.
Весь матч шизою киян насолоджувався з бігових доріжок новий улюбленець фанатів - лисий охоронець, якого вже охрестили П’єрлуїджі Коліною за дивовижну схожість, із своєю напів-метрвою від спеки собакою. Після гри вся команда підійшла до трибуни дякувати за підтримку, на сектор полетіли декілька футболок та м’яч, за яким потім намагався залізти до фанатів працівник стадіону, але дуже швидко цю справу покинув. Розходилися всі задоволені атмосферою на нових секторах, і дуже приємно констатувати, що це далеко не межа. Усе тільки починається!
шаблоны для dle 11.2
 
Kyiv City Supporters (KCS) 2008-2014