![мЕталіст - Динамо 06/11/2011 ЧУ мЕталіст - Динамо 06/11/2011 ЧУ](/uploads/posts/1321183686_khar.jpg)
Частина хлопців нашого колективу пробивала виїзд тягами, частина знайшла інші види транспорту. Для тих хто пробивав виїзд тягами, головною новиною став "військовий парад" в "городе сказка, городе мечте", тобто в Люботині. Бійці спецпідрозділу в повному обмундируванні і т.д. Складається враження, що якщо якісь іноземні війська захочуть захопити нашу країну, то їм навіть не доведеться вигадувати хитромудрих планів. Достатньо буде дочекатися дня гри чемпіонату України, і можна починати. Адже всі військові сили нашої держави будуть кинуті на боротьбу з головним злом нашої державами. Ні це не наркотики, не корупція, не наркоманія, не торгівля людьми. ЦЕ ФАНАТИ.