Динамо - Іллічівець 10/08/2009 ЧУ

Автор: Eagle от 10-08-2009, 16:17
alt
Відверто прохідному матчу із «Іллічівцем» передував прохолодний дощ та пасмурна погода, тому заповненість стадіону цього вечора приємно здивувала – 8 тисяч на матчі чемпіонату України, ще й в серпні – досить багато. Звично заповнилися нові фанатські сектори – забитий під зав’язку 20 та трохи більше половини 21. Звісно, на такий матч ніякого перфа не планувалось, кияни просто шизіли в своє задоволення. Шиза дійсно вийшла на високому рівні – у першому таймі звук просто вражав, у другому трохи підсіли. Дуже добре пішов новий заряд, який можна тягнути нон-стоп декілька хвилин. На перилах з’явилися звичні за минулими сезонами банери, зокрема й лицевий «Ультрас Динамо», тож банерна лінія киян виглядала вже значно цікавіше.
У першому таймі фанатіли на повну, не дивлячись на нулі на табло, у другому забиті динамівцями голи супроводжувалися шаленими слемами, а коли гравці з Маріуполя надто емоційно святкували у небезпечній близькості від трибуни м’яч у ворота Шовковського, в них полетіли численні та різноманітні фрукти та інші сторонні предмети. Після матчу вся команда знову підбігла до сектору, найдовше за всіх затримались Шовковський та Мілевський, який пульнув на трибуну м’яч.
На секторах фан-клубу побільшало людей, з’явився барабан, власне тільки його й було чутно. У першому таймі розгорнули вітання Газаєву з 55-річчям.
Гості з’явилися в перші хвилини гри в кількості 9 осіб, розвісили декілька банерів та майже весь матч простояли мовчки.
шаблоны для dle 11.2
 
Kyiv City Supporters (KCS) 2008-2014