Дніпро - Динамо 20/03/2011 ЧУ

Автор: Eagle от 23-03-2011, 00:35
Дніпро - Динамо 20/03/2011 ЧУ
Перед виїздом ”порадувало” керівництво обох клубів, яким було начхати на ситуацію з квитками в гостьовий сектор. Складалося враження, що вирішувати її ніхто не збирався. В наслідок порушення нашими дорогими чиновниками від футболу всіх норм власноруч же написаного регламенту УПЛ, ФФУ, різних норматив УЄФА про гостьові каси, сектори і т.д. кияни могли залишились фактично без сектору. Але саме в такі моменти і пізнаються справжні друзі.
Виїзд для представників нашого колективу розтягнувся на декілька днів. Виникло бажання відвідати вже традиційний дніпровський "Фан-фест" приурочений до 29-річчя Дніпровського фан-руху.
Тож приїхавши після обіду до Дніпра автор даного звіту:) зустрівся з знайомим дніпрянином. Який власноруч фактично вирішив для нас проблему потрапляння на гру. М-р велика тобі подяка і повага.
Дізнавшись адресу клубу, де мав відбуватися вищезазначений фест, я вирушив до нього. Спочатку була офіційна церемонія, виступ різних заслужених людей, зокрема колишнього гравця ВКДК та Дніпра Дмитра Михайленка. Потім розпочалася музична частина та різні конкурси. Найбільше всім запамятався, звичайно ж, виступ представників гурту "Ласковий Ганс", особливо хіт в виконанні соліста цього колективу. Були різні конкурси. Спортивні, на швидкість розпивання алкогольних напоїв в місцях громадського скупчення:) і т.д. Перемогу на них, в основному, здобували, звичайно ж, кияни. Так вже історично склалося:). Весь фест проходив під гаслом "Львів-Київ-Дніпро-алкоголь". З негативу можна відзначити хіба що, відсутність на заборону паління в приміщенні (як це, наприклад ,було і всім дуже сподобалося на останньому нашому новорічному паті).
Основна частина киян приїхала в неділю вранці. Чергова поїздка до Дніпропетровська вийшла на рідкість спокійною: не було звичних масових забігів вагонами, шуму, заспокоєнь провідниці та залякувань дядями у формі(вони аж розчарувались пройшовши повз і помітивши відсутність алкоголю). Дорога пройшла у світських бесідах та спогадах алкогольної(і не зовсім) юності))) Новини з Дніпра обіцяли гостинний прийом на вокзалі та екскурсію до найближчого відділку. На щастя новини залишились новинами.
Цього дня помірялися силами не лише наші примадонни, а й ті хто їх підтримує на трибунах. Гра була запеклою та доволі цікавою, явної переваги однієї з команд не простежувалося. Але все ж завдяки гостинності дніпрян(гостинність гостинністю, а газон перед грою чимось полили – наш півзахисник ледь не половину часу катався, а не бігав:)) ) та неабияким морально-вольовим якостям наших хлопців, за останні 5 хвилин змогли дотиснути господарів та забити 5 голів))). Не будемо скидати з рахунку вагомий внесок в нашу перемогу зроблений рефері: у нього в останні 5 хвилин, мабуть, зупинився годинник, і ці 5 хв перетворилися ледь не в 25 хвилин))))) Але делегат матчу(а він місцевий) ніяких претензій з цього приводу не висував!
Далі найголовніше. За 1,5 години до гри ми були перед стадіоном. Не дивлячись на побоювання, на сектор потрапили спокійно без зайвих ускладнень та труднощів. Киян на секторі зібралося біля 400 чоловік. Модульного шоу дніпрянам не зіпсували. На фото чітко видно що наші модулі підняти найрівніше і найкраще)) Шиза була хорошою: встигали заповнити паузи між зарядами господарів:), був чіткий звук, в кінці гри трішки попалили. Були вже традиційні заряди про "Харківський завод гумових виробів", тобто про МКГ. Переклички між секторами і т.д. Відразу після гри не так засмутила сама поразка ВКДК, як реакція гравців. З яких подякував киянам за підтримку один лише Гусєв..
Після матчу прогулялися набережною і знову пішли до ПХ, в якій цього разу не пройти, не пролізти Тут ми і розділилися: в той час поки частина займалася споживанням благородних напоїв, інші хлопці займалися якимись несуттєвими дрібницями. Потім вокзал, потяг, сон і ранок понеділка. Кому на пари, кому на роботу...
P.S. Це для мого колеги:) нічого! Колись і в нас в дорозі буде своє Сен-Тропе;) а так поки що подвійни джек-пот - туди і назад місця біля кабінки з літерами ”Ч” і ”Ж”. Мелодійний стукіт від дверей, якими грюкали всі 16 годин, довго радував оригінальним рінгтоном в голові. Мабуть, після деяких ударів дверима відбиток однієї голови з’явився на третій поличці)))


Дніпро - Динамо 20/03/2011 ЧУ


Дніпро - Динамо 20/03/2011 ЧУ


Дніпро - Динамо 20/03/2011 ЧУ


Дніпро - Динамо 20/03/2011 ЧУ


Дніпро - Динамо 20/03/2011 ЧУ


Дніпро - Динамо 20/03/2011 ЧУ


Дніпро - Динамо 20/03/2011 ЧУ
шаблоны для dle 11.2
 
Kyiv City Supporters (KCS) 2008-2014