кривбас - Динамо 03/08/2012 ЧУ

Автор: Bianco от 6-08-2012, 21:00
Першою виїздною грою в новому чемпіонаті календар порадував киян лише в 4ому турі. Хотілося б, звичайно, в таку спеку з'їздити, наприклад, до Криму, але вибір випав на Кривий Ріг. Дещо зменшили кількість виїздюків на нашому секторі останні події (про які і так всі знають). Також на виїзний склад "Хохлів" вплинуло перенесення гри на будній день, що не могло не вдарити по гаманцях тих, хто придбав квитки на суботу. Довелося їх повертати, втрачати певні кошти, і знову купувати квитки, вже на інший день.
На гру від нашої банди виїхало 8 чоловік. Дорога запам'яталася неймовірною спекою в собаці та бажанням побачити літній Кривий Ріг і порівняти його з тим, яким він був восени, під час нашого останнього виїзду до нього)) Чесно кажучи, ніяких позитивних змін знайти не вдалося.
На сектор киян запустили, як не дивно, без квитків. Всі банера та прапори пропустили теж без проблем. На цій грі з перфу було 11 великих прапорів та банер, присвячений 1ому виїзду киян, який мав попереджувати ворогів про небезпеку приїзду киян до них у гості )) Склад на секторі, в основному, був молодіжний, тому заряди йшли по-різному.
Сектор кривих запамятався хіба що смішними зарядами про те, що вони щось там хочуть зробити з "хохлами". Особливої надії на позитивний результат гра не давала. В кінці гри кияни запалили піро і, майже відразу після цього, команда нарешті забила переможний гол!!! Вибух емоцій, радість, які відчути можна було лише на виїзді. Після гри деякі гравці підійшли до сектору подякувати за підтримку, а ми мусили швиденько пакуватися в заздалегідь викликані таксі та їхати на вокзал. Оскільки наша тяга мала відправлятися через 25 хвилин після закінчення гри, була ймовірність і не встигнути на неї. На щастя, все склалося добре. Дорога назад порадувала адекватною провідницею, яка вписала декількох хохлів, у яких не було ніяких квитків назад.
Наступний виїзд в чемпіонаті хохлів буде до Полтави. Як не як, це буде найближчий виїзд, тож ЇДУТЬ ВСІ

кривбас - Динамо 03/08/2012 ЧУ

шаблоны для dle 11.2
 
Kyiv City Supporters (KCS) 2008-2014