Кривбас - Динамо 19/04/2009 ЧУ

Автор: Eagle от 20-04-2009, 11:08
Кривбас - Динамо 19/04/2009 ЧУ
До Кривого Рогу ми прибули у неділю вранці. На вокзалі ніяких пожвавлень в зв’язку з цією подією не відбувалося. На маршрутках спокійно покинули його. У всіх викликало велике зацікавлення місцеве метро. Взагалі-то це і не метро, а швидкісний трамвай з декількома підземним станціями, головна пам’ятка архітектури та історії міста.
Біля сектору почали збиратися десь за годину до гри, запустили нас хвилин за 15 до старту. З проносом банерів ніяких питань не виникло. На решітці були розвішені виїзні банери Ultra Fazione, KCS, наших друзів (подруг) з Дніпра. Також було 2 банера присвячених трагічній та сумній події, що напередодні відбулася в Одесі.
Гру розпочали з хвилини мовчання... На секторі зібралося 50-60 чоловік. Серед них дівчата та хлопці з Дніпра та штук 5 красунь-криворіжанок, які вболівають за Великий Клуб. Старалися заряджати без пауз, проте давалася взнаки мала кількість людей на секторі. Місцевих прихильників було чутно декілька разів.
Після гри всіх відвезли на вокзал. З гравців лише Богуш подякував за підтримку. Іншим, напевно, важко було підійти до іншого кінця поля.
Вже на вокзалі аналізуючи причини поразки та невдалої гри, прийшли до висновку, що причина у відсутності Мишаки.
шаблоны для dle 11.2
 
Kyiv City Supporters (KCS) 2008-2014