Зоря - Динамо 03/05/2009 ЧУ

Автор: Eagle от 4-05-2009, 14:45
Зоря - Динамо 03/05/2009 ЧУ
До Луганська кияни добралися потягами унеділю вранці. Відразу на пероні "сірі" зупиняли групи студентів, і розпитували про ціль їхнього візиту додому. Напевно, когось шукали. Кияни без особливих проблем в супроводі луганчан і навіть дніпрян залишили вокзал.
Погулявши містом, дібралися до місцевого аналога «Пузатої Хати». Перекусивши, попрямували до стадіону «Авангард». Поруч із стадіо відбулася товариська гра між представниками місцевої ультри, та гостями з столиці. Незважаючи, на втому і всі інші наслідки перебування в тязі, під час виїзду, кияни здобули перемогу з рахунком 2-0.
На стадіо потрапили хвилин за 30 до гри. Шмон особливим назвати не можна. Розвісили виїзні банери Ultra Fazione, KCS, BBR та Viva Kyiv. Також був присутній Мишака, і цей факт вже не залишав суперникам жодних шансів. На секторі зібралося приблизно 44 суппортери, були присутні наші друзі з Дніпра. Звичайно, хотілося, щоб нас було принаймі вдвічі більше, але свята, шашлики, бла-бла-бла і ще щось зробили свій внесок... Та кожен сам має обирати пріоритети.
У першому таймі заряджали досить злагоджено. Пару разів були переклички з хлопцями з Луганська "Слава Україні - Героям Слава!". У другому вже більше намагалися глумитися. Порадував Тібі своїм мячем... Знову після фінального свистка лише дікелька гравців підійшло до сектора.
Напередодні гри 3 хлопці з Віви пробили виїзд до Краснодону, за дубль.
Дякуємо луганчанам за теплий прийом!


Зоря - Динамо 03/05/2009 ЧУ


Зоря - Динамо 03/05/2009 ЧУ
шаблоны для dle 11.2
 
Kyiv City Supporters (KCS) 2008-2014