26/07/2015. Благодійний турнір з покеру

Автор: Bianco от 28-07-2015, 20:32
Останньої неділі липня відбувся благодійний турнір з покеру організований WBC. Всі зібрані кошти, вже за традицією, будуть використані для допомоги нашим захисникам Батьківщини.

Формат проведення змагань був наступним: 36 учасників були поділені на 6 столів. З кожного столу до наступного етапу виходило по 2 людини. Потім 12 переможців сформували 2 півфінальні столи по 6 осіб. І потім вже по 3 людини з кожного столу виходило до фіналу змагань.
Перед проведенням змагань в мережі була створена ініціативна група, яка і взяла на себе всі питання пов'язані з проведенням турніру.

Турнір проходив в цікавій боротьбі. Деякі учасники після того як невдало йшли в "олл-ін" реєструвалися повторно і знову сідали за стіл. А за деякими столами була особливо позитивна атмосфера завдяки ділерам))

Боротьба за призи за фінальним столом тривала майже півтори години. Переможця виявила інтригуюча роздача, під час якої один з гравців пішов в "олл-ін" і програв. Загалом, призи та грамоти отримали 5 учасників. Переможець отримав абонемент на сезон на наші сектори та подарунковий сертифікат для купівлі стафу в магазині ULTRA. Такі ж сертифікати на суми з різним номіналом отримали і люди, які зайняли місця з 2го по 5е включно.

Загальна ж сума коштів, яку зібрали під час змагань склала 2 299 гривень!

P.S. Організатори висловлюють подяку Маркіяну та іншим хлопцям з C14 за те, що вони в чергове допомогли з приміщенням. А також дилерам та всім тим, хто допоміг нам організувати цей турнір.

26/07/2015. Благодійний турнір з покеру


шаблоны для dle 11.2
 
Kyiv City Supporters (KCS) 2008-2014