Ворскла - Динамо 14/08/2010 ЧУ

Автор: Bianco от 16-08-2010, 22:47
Ворскла - Динамо 14/08/2010 ЧУ
Полтава. Один з найближчих виїздів за сезон. Спочатку наша шановна УПЛ планувала цю гру на пятницю, 13 серпня. Але за тиждень до гри з'явилася гарна новина: гру перенесено на суботу! Це означало, що не потрібно було відпрошуватися з роботи і розповідати керівництву про похід до стоматолога або поїздку на дачу.
Основна частина виїзних рано вранці спросоння окупувало все, що рухалося в сторону Полтави. Навіть була тривога, що рухатися воно вже не зможе, і доведеться пересідати на якийсь інший вид транспорту.
Незважаючи на спеку, дорога пролетіла швидко й непомітно. Вже в самій Полтаві частина виїзних прогулювалася центром міста, частина знайшла місце де можна було перекусити. Ближче до самої гри, відбувався марш фенів Великого Клубу вулицями міста. Піротехніка, гучні злагоджені заряди, безліч вдалих фото.
Дійшовши до стадіону, вирішили повторити наш прохід. Тим більше, що в центрі міста теж були наші. Тож об'єднавши зусилля знову вирушили до стадіо. Знову піро, заряди (як завжди гучні й злагоджені).
Після проведення певних переговорів з кимсь з полтавського клубу, нарешті потрапляємо на сектор. Велика кількість банерів, в декілька рядів. Зі стартовим свистком всі стали по торсу.
Після забитого м'яча запалюється піротехніка. Вроцлави, фаєр. Лунають заряди, які можна почути лише на виїзді.
Гра відверто не радувала. Хоча це і ніяк не впливало на звук виїзного сектора. Який за своїм наповненням (і якісним, і кількісним) переважав домашній. Після закінчення цієї "гри", нас ще потримали на секторі. Коли випускали, органи (місцеві) таки зуміли влаштувати тисняву. Дуже дивно, що ніхто не постраждав.
Тож можна сказати, що того дня все, крім маленького прямокутничка з травою, в Полтаві було під надійним контролем біло-синіх. Катайте виїзда на собаках!


Ворскла - Динамо 14/08/2010 ЧУ


Ворскла - Динамо 14/08/2010 ЧУ


Ворскла - Динамо 14/08/2010 ЧУ


Ворскла - Динамо 14/08/2010 ЧУ


Ворскла - Динамо 14/08/2010 ЧУ
шаблоны для dle 11.2
 
Kyiv City Supporters (KCS) 2008-2014