Металург Д - Динамо 05/03/2011 ЧУ

Автор: Bianco от 7-03-2011, 18:31
Металург Д - Динамо 05/03/2011 ЧУ
Перша внутрішня виїздна гра киян в 2011 році мала відбутися в Донецьку. Тож зібравшись в п'ятницю увечері на вокзалі, який є «всім вокзалам вокзал» (с) ми вирушили до цього містечка. Дорога нічим особливим не запам'яталася. Вийти з потягу вирішили за декілька станцій до кінцевої точки призначення. Адже в Донецьку в день матчів ВКДК чомусь перестає діяти Конституція України, зокрема її 33 стаття, і прямо на вокзалі тебе без пояснення причин можуть запросити до найближчого РУВС поговорити про сутність земного буття і тому подібні речі.
В самому місті ми були за декілька годин до гри. Більшість киян зібралась за годину до гри в центрі міста. Звідти, не зраджуючи своїй давній виїздній традиції, провели марш, в приблизній кількості 80 чоловік, з різноманітним зарядами до самого стадіону. Серед них були і зовсім недоброзичливі та незвичні для місцевих вух.:) Гра проходила на РСК «Олімпійський». На виїздному секторі зібралося трішки менше 2 сотень гостей. В основній своїй масі молоді хлопці та дівчата. Було багато людей з інших міст: Дніпропетровськ, Бердянськ, Маріуполь… Місцевих любителів футболу на стадіоні майже не було.
На початку гри був запалений 1 дим. Після 2-ого диму в середині тайму, на секторі виникла невеличка штовханина з місцевою «богемою» в формі. Звук був на середньому рівні. Хоча й давалася взнаки відсутність більшості основних людей руху, з їхніми потужними голосовими зв’язками. Гра команди радувала, результат теж. Хвилин за 10 до кінця гри частина киян стала по торсу. Заряди зазвучали ще голосніше, потім був запалений стробоскоп. Після закінчення гри частина команди підійшла до сектору подякувати за підтримку. Був заряд присвячений новому-старому головному тренеру Сьоміну.
Дорога назад була в основному присвячена обговоренню наступних виїздів. Найближчий з них вже 20 березня проти наших друзів з Дніпра!


Металург Д - Динамо 05/03/2011 ЧУ


Металург Д - Динамо 05/03/2011 ЧУ


Металург Д - Динамо 05/03/2011 ЧУ
шаблоны для dle 11.2
 
Kyiv City Supporters (KCS) 2008-2014