Говерла - Динамо 18/10/2014. Чемпіонат України.

Автор: Bianco от 20-10-2014, 11:27
Після всім відомих подій в Криму і на Донбасі, виїзд до Ужгорода став найбільш віддаленим для киян. Коли минулого разу ми були в цьому обласному центрі, то один з місцевих на питання: "Що у вас в місті можна подивитися?", відповім наступним чином: "В нас є замок в Мукачевому і центральний ринок в самому Ужгороді". Тож цього разу ми вирішили їхати транзитом через Мукачеве.
Саме Мукачеве розташоване в 40 кілометрах від Ужгорода. До міста ми прибули о 8.34.
Спочатку знайшли автовокзал, щоб дізнатися коли і о котрій можна буде звідси доїхати до Ужгорода. Як виявилося, маршрутки до обл. центру ходять ледь не кожних 10 хвилин. Саме місто справляє, в принципі, позитивне враження. Бруківка, багато охайних будиночків та українських прапорів на них, гірські краєвиди...


Говерла - Динамо 18/10/2014. Чемпіонат України.

Так що поснідавши за бюджетними цінами ми вирушили до основної мети нашого перебування в цьому місті - Мукачівського замку або замку "Паланок". До самого замку веде дорога, яка весь час піднімається вгору. З самих стін замку відкривається гарний краєвид на все місто. Також тут діє історичний музей, де можна дізнатися про історію як самого замку, так і всього Закарпаття. На території замку також є багато різних пам'ятників та скульптур....Після прогулянки по самому замку ми вирушили до автовокзалу і звідти вже - до Ужгорода.Стадіон "Авангард" зустрів гостей аншлагом. На нашому секторі зібралося біля трьох сотень людей. Команда грала непогано, на секторі весь час щось палало і горіло)) На початку другого тайму була підсвічена текстівка "Слава Київській Русі". Команді це додало натхнення, як результат - черговий гол у воротах господарів. під час всієї гри були переклички з місцевими трибунами "Слава Україні! - Героям слава!", заряди про нескакаючих москалів, хутіна-пуйла і т.д. Закінчилася гра синхронним виконанням державного гімна.Дорога назад була також веселою. Загальний вагон до Львова, в якому були зайняті навіть треті полиці і відповідна атмосфера в ньому... Потім тяга Львів-Київ, і от ми нарешті вдома.
Катайте виїзда!!!!шаблоны для dle 11.2
 
Kyiv City Supporters (KCS) 2008-2014